Sdílet

Tweet

Goodgame studio

Za výtečně zpracovanou strategickou hrou Empire stojí německé vývojářské Goodgame studio. To se do tvorby online webových her pustilo již v roce 2009, kdy s několika nadšenci založili svou pobočku v Hamburku. Již touto dobou byli jejich ambice jasně definované, stát se jedničkou na trhu. Goodgame studio je tak zdárným příkladem, mít vizi a jít za ní. Dnes již zaměstnává přes 400 lidí a toto číslo by se mělo v nejbližších měsících zdvojnásobit. Cílem je mít dostatek lidských zdrojů pro vylepšování portfolia her, které se může pochlubit deseti kousky provozovanými ve 24 jazykových mutacích. Z nich je nejúspěšnější Goodgame Empire, jemuž se za rok 2012 podařilo získat hned tři významná ocenění. Svou grafikou a zpracováním zaujal porotu natolik, že se může pyšnit titulem nejlepší browserová hra pro rok 2012 i 2013.

War Thunder

Tato multiplayer hra v sobě kombinuje vzdušné a pozemní jednotky v podobě tanků, letadel a protivzdušných zbraní. Nadále je plánováno zakomponování plavidel a vytvoření uceleného bojiště. War Thunder obdobně jako konkurenční World of série, nabízí hráči nespočet bojové techniky světových velmocí.

Mahjong zdarma

Tato hra byla ve své domovině velice oblíbenou, avšak hranice Číny ve větším začala opouštět až začátkem 20. století, kdy prošla razantním zlehčením pravidel. Mahjong si zdarma dnes můžeme zahrát i díky online verzím na internetu.