Sdílet

Tweet

Goodgame Poker

Goodgame Poker

S nástupem vysokorychlostního internetu se značná část aktivit přenesla na tuto největší síť světa. Lidé náhle nemají potřeba vyhledávat zábavu mezi ostatními a kolikrát se raději vrhnou do online vod. Přeci jen občas po náročném dnu v práci raději upřednostníme pohodlí domova, z něhož se můžeme oddávat téměř čemukoliv. Výjimkou není ani hraní karetních her. K té nejrozšířenější bezesporu patří poker. Není tedy žádným překvapením, že se do jeho ztvárnění pustili i v Goodgame studiu. A to svým nezaměnitelným způsobem. V podání tohoto studia jde o vtipně laděnou zábavu, v níž nic neriskujeme. Na rozdíl od online kasin totiž hrajeme o virtuální měnu. Není tedy sebemenšího důvodu neusednout ke stolu a neokusit kouzlo této hry.

Poker si za dobu své existence prošel relativně bouřlivým vývojem. Vzniklo nespočet variant, jenž se rovnají číslu kolem tisícovky. Z nich se nejvíce prosadil Texas Hold'em či jeho ještě o něco rychlejší varianta Omaha. Právě svižnost, s jakou tyto variace pokeru probíhají, z nich udělala tak oblíbenou hru. Hráč v podstatě dostává do ruky dvojici karet, s nimiž následně odhaduje své možnosti na výhru. Ty se odvozují od karet ležících na stole. Přičemž jsou nejprve odhaleny tři karty patřící do tzv. flopu. Po tomto odhalení následují vsázky, po nichž přichází vyložení další karty tzv. turn. Nyní již hráč má celkem ucelenou představu o svých možnostech, což může projevit v další vlně sázek. Poté přichází vyložení poslední karty, riveru. Jejím vyložením hráč definitivně vyhodnotí své možnosti a dle toho stanoví poslední sázku.

Poker až se to na první pohled nemusí zdát je hrou pravděpodobností. Je proto potřeba mít cit pro zhodnocení možností na základě svých karet, karet ležících na stole a odhadu možných karet protivníků V této hře tak jistou úlohu sehrává dovednost blafovat a odhadovat chování druhých. Jen pokud člověk dokáže zvládnout všechny tyto aspekty, může se stát odborníkem na slovo vzatým. U Pokeru je tak potřeba odehrát nespočet partií, než člověk pochopí všechny jeho taje. Tak proč nezačít právě s Goodgame Poker, v němž se můžeme v jakoukoliv hodinu utkat se stovkami protihráčů. A to nejen v klasické hře, ale také v turnaji, které kontinuálně probíhají během celého dne. Každý si tak může vybrat nejhodnější okamžik, kdy má dostatek času vyrazit za karetní zábavou.

War Thunder

Tato multiplayer hra v sobě kombinuje vzdušné a pozemní jednotky v podobě tanků, letadel a protivzdušných zbraní. Nadále je plánováno zakomponování plavidel a vytvoření uceleného bojiště. War Thunder obdobně jako konkurenční World of série, nabízí hráči nespočet bojové techniky světových velmocí.

Mahjong zdarma

Tato hra byla ve své domovině velice oblíbenou, avšak hranice Číny ve větším začala opouštět až začátkem 20. století, kdy prošla razantním zlehčením pravidel. Mahjong si zdarma dnes můžeme zahrát i díky online verzím na internetu.