Sdílet

Tweet

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia

Nástup vysokorychlostního internetu nastolil novou éru, v níž tato ohromná síť nabrala funkci neomezené zábavy. Miliony lidí tak tráví spoustu času u svých počítačů, který jim nabízí pohodlí domova, z něhož mohou vyrazit doslova kamkoliv. Není vůbec těžké se stát neohroženým rekem a pustit se do litých bojů. Výhodou online světa je jeho rozmanitost. V podstatě se můžeme stát kýmkoliv a nemusí se jednat jen o kladné postavy. Můžeme se stát i pořádným gaunerem, jehož náplní je likvidace nepohodlných jedinců ve jménu své rodiny. Goodgame studio nám ve svém dílku přibližuje drsný život za hranou zákona. Máme-li chuť se na tuto cestu vydat je Goodgame Mafia tou pravou volbou.

Doposud jsme se protloukali ulicemi s pověstí druhořadého gangstera, avšak právě nadešla naše chvíle postoupit v žebříčku. Kmotrovi by se hodil někdo spolehlivý na plnění drobných úkolů. A jelikož nás předchází naše pověst, nechal pro nás poslat. Přicházíme tak do jeho baru, abychom se zhostili jednoduchého úkolu. Sice za něj není nikterak závratná odměna, ale ta v tuto chvíli ani není podstatná. Důležité je, že jsme se právě zapsali a můžeme očekávat další a další úkoly. Ty postupně nabírají na obtížnosti a je potřeba pomalu začít vylepšovat dovednosti své postavy. Na těch při závěrečném souboji záleží, zda budeme tím, kdo odejde po svých. Mít dostatek zdraví, síly úderu a štěstí se nám bude však hodit i při obsazování teritoria pro kmotra.

Město je rozděleno na čtvrtě, jímž vládnou různé rodiny a my jakožto nejschopnější pistolník v rodině dostáváme úkol tyto území získat pod naši zprávu. Je proto potřeba začít eliminovat jednotlivé pobočníky konkurenčního kmotra a nakonec se prostřílet i k němu. To ani zdaleka není procházka růžovým sadem a žádá si to spoustu vylepšování při plnění úkolů a vybírání poplatků za ochranu. Goodgame Mafia nabízí spoustu možností, jak se vyřádit a to včetně hry s dalšími reálnými hráči. Ti se mohou sdružovat do rodin a vést vzájemné boje o umístění v tabulce. Čím výše poté rodina je, tím zajímavější bonusy její členové získávají. Jelikož jde hrát zcela zdarma, není tak sebemenší důvod si nevyzkoušet se alespoň virtuálně stát pořádným gaunerem.

War Thunder

Tato multiplayer hra v sobě kombinuje vzdušné a pozemní jednotky v podobě tanků, letadel a protivzdušných zbraní. Nadále je plánováno zakomponování plavidel a vytvoření uceleného bojiště. War Thunder obdobně jako konkurenční World of série, nabízí hráči nespočet bojové techniky světových velmocí.

Mahjong zdarma

Tato hra byla ve své domovině velice oblíbenou, avšak hranice Číny ve větším začala opouštět až začátkem 20. století, kdy prošla razantním zlehčením pravidel. Mahjong si zdarma dnes můžeme zahrát i díky online verzím na internetu.