Sdílet

Tweet

Goodgame Fashion

Goodgame Fashion

Chtít být někým jiný není až tak neobvyklé přání. Tedy pokud zrovna nejste milionář, co netuší, kde by ještě měl rozhazovat nastřádané jmění. Ale takových až tak moc není a u běžné populace jistá touha vyzkoušet něco jiného přetrvává. Avšak ve velkém zůstává jen u té touhy, jelikož vrhnout se do neznáma není zrovna snadné. Zvláště když na našem přijmu je závislá existence rodiny. To poté raději volíme jistotu, než by jsme se honily za nějakým snem. Jedinou možností tak zůstává si tyto touhy vyzkoušet alespoň virtuálně. To je nejspíše ono skryté tajemství, proč byly tzv. simy vždy tolik populární. Kde jinde totiž máme příležitost okusit nelehkou pozici přepravce či se postavit do čela města jako starosta. Simulace povolání se staly vděčným tématem i pro hry Goodgame studia.

To nás ve svém originálně laděném grafickém prostředí přenese do prostředí módního salónu. Naše postava dlouho toužila prosadit na trh vlastní oděvní značku a konečně je jen takhle malý krůček od toho, aby se tento sen stal realitou. Sice většina financí padla na nájem prostor obchodního centra, ale i s tím málem, co zbylo, se dalo celkem přijatelně vybavit zázemí. Nějaký ten šicí stroj, regál s pokladnou a může se začít. Najaté švadleny se pouští do prvních jednodušších modelů, s nimiž zanedlouho zaplníme regály. V tuto chvíli začíná boj o zákazníka, na němž závisí naše přežití. Jen pokud dokážeme prodat vyrobené kusy, získáme prostředky na další rozvoj. Nehledě na veledůležité zkušenosti. Ty nám postupně dovolují připravovat náročnější a luxusnější róby. A to je cíl, jehož by jsme dozajista chtěli dosáhnout.

Ale k tomu je stále velice dlouhá cesta. V tuto chvíli se musíme postarat o to, aby švadleny stále něco vyráběly a bylo tedy co nabídnout zákazníkům. Jen pokud budou od nás odcházet spokojení, doporučí nás dál. A na reputaci přímo závisí počet lidí, co k nám zavítají. Naším snažením je tak zkorigovat výrobu a prodej do optimalizovaného celku. Ve výrobě přitom velice záhy budeme muset řešit, čemu dát přednost. Krom švadlen dostáváme k dispozici švece se zlatníkem. Ty mohou náš obchůdek zásobovat botami a originálními šperky. Samozřejmě s tím, že nám bude tato pracovní síla chybět u výroby oděvů. Při rozdělování sil v Goodgame Fashion je potřeba myslet i na dostatek personálu v prodeji. Zákazníka musí mít kdo obsloužit, aby odcházel s dobrým pocitem. Po dlouhém čekání ho naopak chuť utratit své úspory u nás přejde a tím klesne i tolik potřebná reputace. A tomu se chce přeci vyvarovat každý obchodník.

War Thunder

Tato multiplayer hra v sobě kombinuje vzdušné a pozemní jednotky v podobě tanků, letadel a protivzdušných zbraní. Nadále je plánováno zakomponování plavidel a vytvoření uceleného bojiště. War Thunder obdobně jako konkurenční World of série, nabízí hráči nespočet bojové techniky světových velmocí.

Mahjong zdarma

Tato hra byla ve své domovině velice oblíbenou, avšak hranice Číny ve větším začala opouštět až začátkem 20. století, kdy prošla razantním zlehčením pravidel. Mahjong si zdarma dnes můžeme zahrát i díky online verzím na internetu.