Sdílet

Tweet

Goodgame Disco

Goodgame Disco

Každý hrdina potřebuje občas vypustit a právě pro tyto případy má Goodgame studio ve svém portfoliu i hry určené spíše na odpočinkový relax. Ne každý sice dokáže ocenit tuto sortu her, ale přeci jen někdo by mohl najít zalíbení i ve strategickém budování svého vlastního nočního klubu. Goodgame Disco je pro svou jednoduchost oblíbena spíše u mladšího osazenstva a je i výtečnou volbou pro dívky. Zkrátka když zrovna není potřeba redukovat přebytky testosteronu v epických bitvách středověku, může být tato hra výtečnou volbou. Jakožto nadšenec do hudby jste hodně dlouho snili o vlastní diskotéce a tento sen se právě plní. Dost těžko se tomu věří, ale je to tak. Otočení klíčem otevírá nový svět, svět plný hudby a večírků.

Vyzdvihnout právě otevřený noční klub na vysokou úroveň, jíž bude závidět konkurence v širokém okolí, není nic snadného. Je to běh na dlouhou trať, kde prvním záchytným bodem je přilákání dostatečného množství návštěvníků. K tomu lze použít hned několik drobných triků. Hra nám nabízí uspořádání tematických večírků a pokud by ani to nebylo dostačující, přicházejí ke slovu celebrity. Co je to za klub, v němž schází nějaká známá osobnost. Není tedy od věci kontaktovat manažera nějaké vycházející hvězdičky a za drobnou úplatu ji pozvat do svého klubu. Přítomnost takovéto persony vždy přiláká pozornost lidí. Je tedy jen na nás, jak toho dokážeme využít ve svůj prospěch. Celebrity celkově ve hře plní podstatnou úlohu. Časem se s nimi můžeme spřátelit, což sebou nese řadu výhod.

Hra v tomto ohledu dává jistou možnost získat výhodu oproti ostatním hráčům. Celebrity, s nimiž jsme se spřátelili, nás při své každé další návštěvě zahrnou nějakým tím dárkem. A ty poměrně razantně dokáží pomoci s vylepšováním klubu. To je totiž také alfou i omegou hry. Na jedné straně potřebujeme být oblíbení, ale zároveň musíme začít nabízet i jistou dávku luxusu. Jedno bez druhého je neudržitelné. Prostě a jednoduše, abychom si dokázali zajistit stabilní návštěvnost, je potřeba neustále investovat vydělané prostředky do vylepšování klubu. Jen tak máme šanci vystoupat až na vrchol žebříčku Goodgame Disco.

War Thunder

Tato multiplayer hra v sobě kombinuje vzdušné a pozemní jednotky v podobě tanků, letadel a protivzdušných zbraní. Nadále je plánováno zakomponování plavidel a vytvoření uceleného bojiště. War Thunder obdobně jako konkurenční World of série, nabízí hráči nespočet bojové techniky světových velmocí.

Mahjong zdarma

Tato hra byla ve své domovině velice oblíbenou, avšak hranice Číny ve větším začala opouštět až začátkem 20. století, kdy prošla razantním zlehčením pravidel. Mahjong si zdarma dnes můžeme zahrát i díky online verzím na internetu.