Sdílet

Tweet

Goodgame Café

Goodgame Café

V dnešní době má hráč jednu velkou výhodu, může si vybrat s nespočtu žánrů i zpracování tohoto žánru. Snad každé vývojářské studio se snaží přihřát si svoji kašičku na alespoň trochu úspěšném titulu. K průkopníkům online zábavy patří i Goodgame studio, co se oproti konkurenci rozhodlo své hry děla trochu jinak. Jejich síla je zejména v povedené humorně laděné grafice a spoustě zábavných úkolech. Samozřejmost je i všudypřítomný model free to play, tedy nabídnout hru každému zdarma a následně nabízet hráči jisté výhody za úplatu. K tomu lepšímu z portfolia studia se řadí i Goodgame Café.

V této hře se virtuálně vydáváme do vlastní restaurace, která v tuto chvíli jde připodobnit spíše podniku čtvrté cenové kategorie. Dorazit na namátkovou kontrolu jistý kulinářský guru, tak by se nestíhal křižovat a peprná slova by z něho padala po tuctech. Ale prostě začátky nejsou nijak snadné a cesta k luxusní restauraci s vybranou klientelou je hodně dlouhá a trnitá. V tuto chvíli na vás čeká první krůček. S omezeným kapitálem i znalostmi jste si otevřeli restauraci, do níž je nyní potřeba nahnat nějaké ty zákazníky. Na pár základních položek v jídelníčku nelze očekávat nějaké zázraky, ale každý platící člověk se počítá.

Připravíme si tedy nějaké ty porce do rezervy a začínáme obsluhovat. V tuto chvíli je potřeba maximálně uspokojit potřeby svého hosta. Nesmí čekat na obsluhu ani svou porci. Jen tak odchází spokojen a nově otevřený podnik doporučí svým známým. V tuto chvíli je tak nejdůležitější nehledět ani tak na estetiku jako praktičnost. Až budeme mí vydělaný nějaký ten kapitál, můžeme začít investovat do rozšíření restaurace a dokonce i luxusnějšího vybavení. V Goodgame Café je zkrátka potřeba brát zřetel na strategickou stránku dlouhodobého plánu. Jen tak lze s nepříliš vábného místa vybudovat restauraci určenou pro smetánku, která navíc musí dlouho dopředu provést rezervaci stolu.

War Thunder

Tato multiplayer hra v sobě kombinuje vzdušné a pozemní jednotky v podobě tanků, letadel a protivzdušných zbraní. Nadále je plánováno zakomponování plavidel a vytvoření uceleného bojiště. War Thunder obdobně jako konkurenční World of série, nabízí hráči nespočet bojové techniky světových velmocí.

Mahjong zdarma

Tato hra byla ve své domovině velice oblíbenou, avšak hranice Číny ve větším začala opouštět až začátkem 20. století, kdy prošla razantním zlehčením pravidel. Mahjong si zdarma dnes můžeme zahrát i díky online verzím na internetu.